piątek, 20 lutego 2015

Czas wybrać się do kina:)

Oto dzisiejsze premiery filmowe - ZaPrAsZaM!

1. SPONGEBOB. NA SUCHYM LĄDZIE.

           Film trwa
1 godzinę i 45 minut i jest przeznaczony dla milusińskich. Przygody znanej gąbki Spongebob i jego przyjaciół tym razem na tytułowym suchym lądzie. Sielanka w miejscowości Bikini Dolne zdaje się nie mieć końca dla Spongeboba, Pana Krabsa, wiewiórki Sandy i ośmiornicy Skalmara. Nic bardziej mylnego. Oto zostaje wykradziony przepis na kraboburgery i nasi przyjaciele muszą zmierzyć się z szajką pirata Burgerobrodego , aby odzyskać recepturę. 

Jest to typowy animowany film przygodowy z dużą dawką humoru.

2. LOFT.       Czas trwania filmu to 1 godzina i 48 minut. Mroczny thriller o grupie przyjaciół, którzy wynajmują poddasze i tam spotykają się z kochankami. Do czasu aż znajdują tam martwe ciało kobiety. Zaczynają wówczas siebie nawzajem podejrzewać o dokonanie zabójstwa. 

3. SAMBA.          Jest to typowa komedia produkcji francuskiej. Trwa dość sporo, bo aż 2 godziny. 
Rzecz dzieje się we Francji. Imigrant z Singapuru podejmuje pracę we francuskiej restauracji. Wszystko idzie po jego myśli aż do czasu, kiedy niespodziewanie zostaje aresztowany. Grozi mu oczywiście deportacja. Z pomocą postanawia mu przyjść Alice, która aby pomóc Sambie będzie musiała wyjść poza prawo. Na ile Alice zachowa zdrowy rozsądek i czy uczucie pomoże młodym w ich planie? 

4. LITEWSKI PRZEKRĘT.       1 godzina i 38 minut komedii i sensacji w jednym. Grupa przyjaciół po zrabowaniu kasyna ucieka z Londynu i trafia, gdzie? Na Litwę. Tropem złodziei podąża gangster, który oczywiście pragnie odzyskać dług. To będzie próba przyjaźni, charakterów i poczucia przyzwoitości.

Brak komentarzy: