wtorek, 23 września 2014

NOWE TYTUŁY - NOWE WRAŻENIA

   Witajcie! Dzisiaj bez żadnych wstępów, ponieważ jest tego sporo - przedstawiam ostatnie nowinki książkowe, które udało mi się zamówić do pracy:)
Dzisiaj przedstawiam literaturę dla dzieci i młodzieży, a już wkrótce nowe nabytki dla dorosłych.

1. Hotel Pod Twarożkiem/ Agnieszka Stelmaszyk - zabawna, wciągająca i nieco zakręcona opowieść dla młodych czytelników. Sceneria mazurskich lasów, niezwykły hotel prowadzony przez krowę Szarlottę, kota Tycjana, ser Edka Edamskiego i Generała Truskawkę. Cena około 20,-.


2. Marysia Rebusek/ Holly Webb - Tajemnica skradzionej sześciopensówki - Londyn pełen zagadek do rozwiązania i dziewczynka, która zaprasza młodych detektywów do przeżycia ciekawych przygód. Cena 14,99.


3. Moje cudowne życie i inne katastrofy/ Catherine Wilkins - lektura dla młodego czytelnika o przyjaźni, perypetiach rodzinnych i spełnianiu marzeń. Cena 19,99.


4. Wakacje w wielkim mieście/ Marcin Pałasz - kolejna młodzieżówka. Zabawna opowieść o tym, jak przetrwać w mieście w wakacje, jak zorganizować sobie czas wolny. Wbrew wszystkiemu bohaterowie przeżywają wiele przygód, czeka na nich mnóstwo niespodzianek i śmiesznych sytuacji. Cena 18,49.


5. Seria: Bajkowa Biblioteka a w niej: Pszczółka Maja - Mocny sen, Tomek i przyjaciele - Tomek i kłótliwe lokomotywy, Barbie i magiczne baletki oraz Samoloty 2.  Wydawnictwo Egmont Polska.
Cena każdej książeczki to 8,90. Pięknie ilustrowane bajeczki dla najmłodszych, ulubione postacie z bajek, przygoda i magiczny świat. 
6. Batman - Podwójny kłopot/ Dan Slott i Batman - Zielone miasto/ Scott Ciencin. Historie znane niemalże każdemu chłopcu. Batman odkrywa kolejne zagadki i przeciwstawia się niesprawiedliwości. Cena jednej książeczki to 7,99.7. Krzyś, niania i ja/ Małgorzata Górna - bajka o przedszkolakach i dla przedszkolaków.Historia o idealnej niani, która zostaje ulubienicą dzieci. Coś może na wzór Marry Poppins - po Polsku. Cena 29,90.

8.  Seria Małego Przedszkolaka i Minnie - podwójny problem. Przygody znanej myszki Disney'a. Zabawne teksty, cudowne ilustracje - to, co najmłodsi lubią najbardziej w bajkach. 

Brak komentarzy: