środa, 11 lutego 2015

Premiery 11 lutego

 Witam, CZAS NA PREMIERY 11 LUTEGO – ZaPrAsZaM!


1. Pani Ferrinu – cz.5 - Katarzyna Michalak   Książka zaliczana jest niewątpliwie do gatunku s-f, fantastyka. Należy do serii: Kroniki Ferrinu.
Dzieło to jest już ostatnią częścią losów bohaterów. Jak zwykle żywa i ciekawa akcja, intrygujące i niebanalne postacie, miłość przeplatająca się z nienawiścią, intrygą i żądzą władzy. Czyta się jednym tchem. Zachęcam miłośników fantazy do lektury.

Książeczkę można dostać za około 27,00.

2. Geografia myślenia – Richard E. Nisbett    Prezentowana pozycja to swoisty poradnik/przewodnik. Pochodzi z serii: Mistrzowie Psychologii.
Cena to około 29,00.

    Podręcznik odpowiada na pytania dotyczące m.in. powiązania miejsca, w którym żyjemy z naszym sposobem myślenia, trudności w porozumiewaniu się ludzi różnych kultur. Ukazane są tu uwarunkowania geograficzne i ich wpływa właśnie na sposoby kontaktów interpersonalnych.
Książka jest niezwykle ciekawa, tym bardziej, że napisał ją sam profesor psychologii na Uniwersytecie Michigan.

3. Zaklęta uliczka – Dorota Gellner   Najnowsza i bardzo magiczna książeczka dla dzieci. Na jej stronach najmłodsi spotkają się z księżniczkami, rycerzami, rumakami, wiedźmami. Dorota Gellner cieszy się wśród dzieci doskonałą opinią, więc jestem pewna, że i tym razem nie zawiedzie.

Cena około 22,00Brak komentarzy: