wtorek, 9 sierpnia 2016

Odzyskane szczęście - recenzja

     Witam po długiej - urlopowej przerwie! Wracam dzisiaj z recenzją książki, za którą dziękuję Wydawnictwu Psychoskok:)

źródło zdjęcia

Tytuł: ODZYSKANE SZCZĘŚCIE. WOLNOŚĆ OD BAGAŻU Z DZIECIŃSTWA
Autor: Wojciech Gębura
Wydawnictwo: Psychoskok
Ilość stron: 133

      Nie od dzisiaj wiadomo, że to co wydarza się w naszym dzieciństwie, może mieć duży wpływ na dorosłe życie.
Nie zawsze potrafimy jednak odpowiednio odnieść się do doświadczeń lat dawno minionych. Nie możemy sobie dać rady z konfrontacją teraźniejszości oraz wpływu dzieciństwa na nią samą. 
      Niniejsza propozycja to poradnik. Poradnik jednak - nie pełen trudnych zwrotów i zawiłych formułek akademickich. Poradnik pisany życiem samego autora - przystępny i prosty w odbiorze. Autor wziął na warsztat prywatne życie i swoje smutne dzieciństwo. Mamy tu wobec tego sporą dawkę biografii. Wojciech Gębura chce przekazać bardzo istotną prawdę. Mianowicie, że życie nasze, nazwijmy - "dorosłe" - nie musi ponosić konsekwencji lat dzieciństwa. Pewne sprawy bowiem trzeba, jeżeli się tylko da, odciąć grubą kreską i żyć "tu i  teraz". Starać się być człowiekiem szczęśliwym, zgodnym we własnym sumieniu mimo nieszczęśliwego "kiedyś". 
     Wiele rad, jakimi obdarowuje autor w niniejszej publikacji może zdecydowanie pozytywnie wpłynąć na odzyskanie pewności siebie. Polecam wobec tego książkę "Odzyskane szczęście" nie tylko osobą doświadczonym trudną przeszłością, ale i tym, którzy utracili wiarę w siebie i pragną popracować nad rozwojem osobistym. 

Pozdrawiam!1 komentarz:

Wojciech Gębura pisze...

Bardzo dziękuję za pozytywną recenzję. To niezwykle miłe przeczytać takie słowa:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników bloga KuLtUrAlNiE oraz mojej książki:)