czwartek, 23 czerwca 2016

Wyniki konkursu i kilka ogłoszeń od KuLtUrAlNiE!

      
źródło


     Wreszcie nadszedł ten moment, w którym mogę ogłosić zwycięzcę w naszym ostatnim konkursie organizowanym wraz z Wydawnictwem Znak Emotikon. Nagrodą jest książka "Powrót do tajemniczego ogrodu" Holly Webb - będąca sprytną kontynuacją kultowej powieści "Tajemniczy ogród". 
   Mimo, że zgłoszeń nie było aż tak dużo, to wszystkie z nich były - widać - przemyślane i pięknie stylistycznie napisane. Tym razem faworytem okazała się Sandra Winiarska - GRATULUJEMY! Prosimy o wysłanie danych adresowych w celu przesłania nagrody - na wiadomość priv. fb. lub bpjacmierz@op.pl z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przekazanie swoich danych osobowych Wydawnictwu Znak Emotikon:)  Czekamy jak zawsze 3 dni!
Wypowiedź ta tworzyła zgrabną całość zarówno pod względem merytorycznym, jak i stylistycznym. Czytało się ją jak mini opowiadanie - ze swym wstępem, rozwinięciem i zakończeniem. 

Już niedługo kolejny konkurs! Warto próbować - mamy nadzieję, że tym razem będzie Was więcej:) ...a Sandrze sugerujemy, aby spróbowała pisać teksty - bo nieźle jej to, jak widać, wychodzi:)

OGŁOSZENIA!!!

1. Jeszcze w czerwcu spodziewajcie się kilku recenzji świetnych książek:
 - Cyfrowi rodzice - Y.T. Uhls
 - Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem - K. Szaciłło

... a na początku lipca:
 - Maluchem przez Afrykę - A.P. Fiedler
 - Na głowie stanęło - M. Krupa

2. Dnia 24 czerwca - nasza biblioteka będzie nieczynna!