piątek, 22 kwietnia 2016

Nowe, nowe, nowe!

         Witam serdecznie i zapraszam na kolejne zakupy książek do naszej Biblioteki. Tym razem jest ich co prawda tylko cztery  - ale za to jakie!1. Tytuł: "Mój dzień"
Seria: "Pierwsza Encyklopedia"
Autor: oprac. zbiorowe
Wydawnictwo: Wilga 
Ilość stron: 942.


Tytuł: "Ciało człowieka"
Seria: "Pierwsza Encyklopedia"
Autor: oprac. zbiorowe
Wydawnictwo: Wilga 
Ilość stron: 94


       Jest to zdecydowanie seria dla dzieci. Napisana prostym językiem i bardzo - bardzo kolorowa:)  Dziecko bez problemu pozna znaczenie i istotę treści. Książka podzielona jest na rozdziały, w których dziecko odnajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania. Polecam i zapraszam do biblioteki:)
                                                                                                     
                         3.


Tytuł: "Dzieci gotują. Kurs gotowania dla dzieci"
Autor: Katarzyna Zioła - Zemczak
Wydawnictwo: Damidos
Ilość stron: 112    Bardzo pomysłowa książka, która dzięki dokładnym poradom, pięknym ilustracjom i instrukcjom krok po kroku pozwala dzieciom na naukę efektywnego poruszania się w kuchnia - gotowania:) Przed samym kursem gotowania dzieci dowiedzą się z książki jakie są podstawowe naczynia kuchenne, przyrządy, miary i wagi. Wszystko jest skrupulatnie wytłumaczone - z pewnośćią godna uwagi książka. Same przepisy zaś nie są wyszukanymi daniami, ale pysznościami prostymi do wykonania zarówno pod względem dostępności produktów, jak i samego kucharzenia:)

4. 


Tytuł: "Akademia bibuły"
Seria: " Zrób to sam"
Autor: oprac. zbiorowe
Wydawnictwo: Martel
Ilość stron: 108   To kulturalna gratka dla kreatywnych i pomysłowych małych plastyków. Tym razem Wydawnictwo oferuje pomysły wykonywane z bibuły. Kolorowa i bogato ilustrowana książka. Dokładne wyjaśnienia czynności prowadzącym do wykonania prawdziwych            cudeniek:)  

PoZdRaWiAm! 

Brak komentarzy: