środa, 24 września 2014

Ciąg dalszy "moich" nowościI oto jestem z nowym wpisem. Dzisiaj czas na literaturę dla dorosłych. Zapraszam!


Jeden dzień - David Nicholls - powieść o tym, jak się zmienia nasze życie, nasze marzenia i priorytety. Gatunek : romans, Świat Książki, cena: 18,50.

DOM RÓŻ - Sarah Harvey. Literatura angielska, lekka, z humorem typowym dla Anglików. Romans, Grupa Wydawnicza Foksal, cena:39,90.

Elena - zawody i rozterki - Nele Neuhaus. Trzecia część cyklu ELENA. Wcześniej ukazały się: Wygrać z losem i Burzliwe lato. Perypetie miłosne, a w tle jeździectwo konne. Media Rodzina, cena: 29,00

Kobieta z pazurem - Anna Kleiber. Romans, humor i nieco kryminalnej zagadki - tak w skrócie można przedstawić tę książkę. Myślę, że jest idealna dla tych, którzy szukają w lekturze czegoś nieobciążającego, lekkiego i do tego dowcipnego. Wydawnictwo BIS, cena: 26,00.

Krawcowa z Madrytu - Maria Duenas.  Tajna miłość w czasach zdrady nienawiści i nędzy. Prawo do wydania książki kupiło aż 25 krajów. Powieść zawiera mieszankę różnych gatunków - przygoda, romans, obyczaj i sensacja. Świat Książki, cena: 31,37. 

Policz do stu - Lucy Dillon. Literatura angielska. Obyczajowa. Bardzo poruszająca powieść o miłości, przeznaczeniu, losie ludzkim i przyjaźni. Prószyński i S - ka, cena: 36,00.

Przepis na miłość - Katie Fforde. Typowy romans w tle ze zmaganiami kulinarnymi bohaterki. Wydawnictwo Sonia Draga, cena: 37,00.

Wołyń - Marek A. Koprowski - w dwóch tomach Prześladowania Polaków na sowieckiej Ukrainie. Literatura historyczna faktu. Replika, cena jednej książki: 34,90.

Wyścig - Clive Cussler. Literatura przygodowa, charakterystyczna dla Cusllera.  Wyścig aeroplanów i jednocześnie pełen napięcia wyścig o życie. Trzymająca w napięciu akcja nie pozwoli oderwać się od lektury. Wydawnictwo Amber, cena: 44,88.

Księżniczka z bajki - Nicole Jordan. Romans historyczny o wartkiej akcji. Seria Legendarni Kochankowie. Wydawnictwo Amber, cena: 34,80.

Nie jestem Aniołem - Kylie Bisutti. Wyznania pięknej modelki, która nie mogąc pogodzić swojego sumienia i wiary z tym, co proponuje jej świat modelingu - zrezygnowała z bycia modelką wkrótce po rozpoczęciu kariery w VICTORIA'S SECRET. Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, cena: 34,90.

Leokadia w Krainie Czarów - Agata Agnieszka Włodarczyk. Literatura Fantazy. Dla miłośników magii, czarów. Nowatorskie może być, to że bohaterka trafia na dno hierarchii społecznej w  Krainie Czarów. Tu zaczyna się walka, aby nie podporządkować się okrutnym regułom gry. Wydawnictwo Innowacyjne - NOVAERES. Cena: 24,00.

Dla ciebie wszystko - Katarzyna Michalak. Opowieść o miłości. Jest to niejako kontynuacja: Wiśniowego Dworku i W imię miłości. Wydawnictwo Literackie, cena: 32,90.

Autorka - Maria Ulatowska i Jacek Skowroński. Powieść łącząca dwa gatunki: typowy dla Marii Ulatowskiej obyczaj i charakterystyczną dla Skowrońskiego sensację. Co wychodzi z takiego połączenia literackiego? Sami zobaczcie.  Prószyński i S-ka, cena:33,00.

Szczęście w kolorze burgunda - Karolina Kubilus. Powieść o poszukiwaniu szczęścia, miłości i marzeniach. Literatura o kobietach i dla kobiet. Wyd. Replika, cena: 34,90.

Sama tego chciałaś Zuzanno - Krystyna Bartłomiejczyk. Historia o małżeństwie, miłości, poszukiwaniu własnej kobiecości i przede wszystkim  godności kobiecej. Wydawnictwo Prozami, cena: 34,90.

Sekret rodzinny - Agnieszka Rusin. Lekki romans z nutą kryminalną w tle. Wydawnictwo Lucky, cena:29,90.

Powrót na Staromiejską - Anna Mulczyńska. Powieść obyczajowa o przyjaźni, miłości, pasji, rozczarowaniu, smutku i szczęściu. Tak wiele uczuć w jednej książce sprawia, że jest ona niezwykle klimatyczna i bardzo wciągająca. Wydawnictwo Nasza Księgarnia, cena:39,90.

Wyspa na prerii - Wojciech Cejrowski. Literatura polska podróżnicza. Razem z przewodnikiem poznajemy tajniki życia Amazonii. Ciekawie czyta się tę pozycje ze względu na dużo dialogów, barwne fotografie i intereujące spostrzeżenia autora. Wydawnictwo Zysk i S-ka. Cena: 45,00.
To wszystko na dzisiaj. Myślę, że na długie jesienne wieczory każdy znajdzie jakąś propozycję dla siebie. Pozdrawiam!


Brak komentarzy: